O nas

Aurora jest franczyzową siecią sklepów z alkoholami stworzoną w celu zaoferowania sprawdzonego biznesu. Oferta Aurory jest kierowana do osób, które chcą uzyskać rentowne i bezpieczne źródło dochodu przy ograniczonych nakładach czasu.
Model oferowanego biznesu opieramy na następujących filarach:

1

Rentowność

Rentowność uzyskujemy przez kombinację ograniczenia kosztów prowadzenia działalności, maksymalizacji sprzedaży oraz optymalizacji marży. Na bieżąco we współpracy z partnerem franczyzowym pracujemy nad każdym z wyżej wymienionych elementów w celu zapewnienia partnerowi satysfakcjonujęcego zysku.

2

Oszczędność czasu Partnera

Franczyza Aurory jest zaprojektowana w taki sposób żeby zaangażowanie się w biznes było dla Partnera minimalnie absorbujące. Dzięki wypracowanym przez nas rozwiązaniom prowadzenie sklepu zmierza w kierunku automatyzacji w pozytywnym tego słowa znaczeniu i jest możliwe do pogodzenia z inną aktywnością biznesową czy zawodową.

3

Profesjonalizm

Problematyka modelu biznesowego naszej franczyzy została przez nas gruntownie przemyślana i przetestowana. Kompletnymi rezultatmi naszych doświadczeń dzielimy się z Państwem w trakcie współpracy. Stała i zaangażowana współpraca pozwala na bieżąco identyfikować i rozwiązywać problemy oraz maksymalizować zyski.